| DaRiUsMaN13 a întrebat:

Cum sa-mi fac multi prieteni pe HI5? imi ziceti plss ca am doar 159 de prieteni!

Răspuns Câştigător
| dyav0litza a răspuns:

Cauti useri pe hi5 gen alti prieteni de-ai prietenilor eu asa am facut.sau puneti niste poze mai sexy ca te adauga ei.eu asa am ajuns la apropae 3000 dar nu ajuta cu nimic... funditabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Pff, nu știu cu ce te ajută asta...dar poți intra pe pagina prietenilor pe care îi ai și acolo le dai add prietenilor lor.happy

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii kiss,
Pai nu stiu laughing eu am facut rost da bine ca ii cunosc pe toti tongue am 1692 de prieteni.dar nu e necesar sa ai nu stiu cati prieteni.la ce ajuta asta?tongue Fundita? kiss

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Eu nici atata nu amcrying

| andrythebest a răspuns:

Pe prima pagina la hi5 iti apar sugestii. dai add la toti