| gubcaludmila2005 a întrebat:

Cum sa-mi fac ziua de nastere deci implinesc 10 ani si nu vreau sa ma coaste mult vreau s-o fac normal acel care imi raspunde ii voi pune un klass multumesc anticipat pa,, pa!

1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

1.Acasa.O ajuti pe mama ta sa faca curat in camera ta, inlaturati obiectete mai sensibile.Decorati camera cu balonase.Cauti pe net retete de prajiturici, aperitive si torturi. Sucuri se cumpara.Inviti cativa colegi si gata.
2.La cofetarile /pizzatie.Inviti colegii acolo.
3.Cu permisinea invatatoarei la sfarsitul orelor de curs duci la scoala cateva prajituri facute in casa, sau chiar un tort, sucuri si iti servesti colegii!