| buburuza23 a întrebat:

am o intrebare ...adica...in urmatoarele zile imi voi tine ziua de nastere(implinesc 14 anibig grin ). deci intrebarea mea ar fi: cu ce m-ati sfatui sa ma imbrac? chiar nu am habar.(atat stiu ca vreau cv lejer tongue) va multumesc anticipat!(funda plus vot pentru cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Trebuie sa fie ceva putin elegant, insa nu exagerat. Poti incerca sa porti de exemplu niste dresuri negre sau colanti, o bluza sau rochie potrivit de lunga, pantofi sau cizme si accesorii. Daca vrei ceva mai elegant, poarta o rochie cu volanase si cu o panglica neagra in talie, pantofi cu toc, un plic si accesorii. Sau daca vrei ceva simplu, poarta niste jeansi inchisi la culoare, un pulover calduros si dragut, cizme si putine accesorii. Sau poti purta o fusta draguta si un tricou in culori pastelate, un bolero negru, pantofi cu putin toc si accesorii. Sau intra pe: http://www.envy.ro/my-envy si vei gasi mai multe tinute. Sper ca te-am ajutat!

| MagazinulcCora a răspuns:

Hi:o3

Pai. incearca niste outfit-uri cool
Iata cateva exemple.

Blugi colorati +Bluza Alba sau neagra cu imprimeu. + Esarfa+ Vesta

Colanti+Fusta scurta+Uguri (nu cizme.)+Pullover.

Converse. +Ochelarii NERD+ fusta cu buline=3

:) In orice caz fi tu insuti=3
Multa bafta.
Ar putea sa-ti fie de ajutor asta:

http://www.ceimbracazi.ro/

Funda?

| Cristal99 a răspuns:

Depinde unde iti tii ziua si de temperatura pe care o sa o aiba camera respectiva. Daca-i intr-un loc friguros as recomanda o helanca si o vesta mai imblanita si niste blugi mulati impreuna cu niste cizme.