| Missgirl2000 a întrebat:

Cum sa modific o poza sa fiu mai neagra la piele?
Adica cu ce program?
Inafara de photoshop call meu

Răspuns Câştigător
| RoxxuInna a răspuns:

PhotoFiltre

4 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Si cu piknic stiu ca merge...e acolo o optiune unde dai ca sa pari mai bronzat ca si cumsmug
Intri,incarci poza,dai la CREATE, apoi TOUCH-UP, si alegi optiunea sunless-tanbatting eyelashes doar ca e naspa ca va aparea pe poza o eticheta de aia cu premium feature:-s si cand salvezi ar trebui sa dai print x_x si sa faci cumva in alt program sa dispara chestia aia.
Daca vrei da-mi id tau si imi dai poza si incerc sa iti fac euhappy

| OFetitsaRoz a răspuns:

Pentru a modifica pigmentul pielii poti folosi photo instrument si nuh sigur daca se poate face si cu photo scape dar incearca photo instrument ca este mult mai bunhappyBafta:*

| EcstasyW a răspuns:

Photoeditor

| SunnY_3867 a răspuns:

Photoscape winking