| Tabii. a întrebat:

Stiti vreun program care sa poata adaugaobiecte(ex:ochelari in poza)? Inafara de PHOTOSHOP.happy

8 răspunsuri:
| Tabii. explică:

Merci Katya ca mi-ai adus aminte de taaz.Culoarea ochilor nu vreau sa o scrimb pentru ca imi ador ochii.happy

| marpey16 a răspuns:

Da mai este si photo scape. Are putie obiecte dar e ok.

| madalinutza a răspuns:

Poti si cu photo scape
poti sa-ti pui ochelari, peruca
sau pe blingee.com
si acolo se poate dar numai daca iti faci cont.
sau poti online pe imikimi.com
fara conthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu un site taaz.com,dar trebuie sa-ti faci contwinking. Te poti machia, poti incerca diferite coafuri(cu sau fara accesorii), iti poti pune ochelari de soare si-ti poti schimba culoarea ochilorwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai pentru ce Secretwinking. Pai poate nu vrei sa-ti schimbi culoarea ochilor, dar poate vrei sa te machiezi sau sa-ti pui ochelari si taaz e perfect pentru asa cevahee heewinking.

| pickles a răspuns:

Pizap.com