| MaryyyyyyA a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa imi ia caiete studentesti la toate materiile?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Caiete studentesti pentru ce? Cand va fi nevoie, va va comunica profesorul, iar daca mama ta nu va fi de acord, o vei putea indemna sa-l contacteze. Pana atunci, pot sa zic ca este indreptatita sa nu iti ia ce caiete vrei tu.

| neutrino a răspuns:

Caietele studentesti nu sunt recomandate acum pentru tine. Asadar, accepta ideea ca mama ta are si de data aceasta dreptate.

| MaryyyyyyA explică (pentru neutrino):

Ba da am nevoie. Spun si profesori!

| neutrino a răspuns (pentru MaryyyyyyA):

Sper ca nu ai omis un "i" din motiv ca nu ai aceste caiete.

| MaryyyyyyA explică (pentru neutrino):

Vro problema! Tu ce clasa Esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leșin #part2

| Peridava a răspuns:

Esti prea mica pentru asa ceva. Temele tale nu justifica un caiet mai mare. Si asa toti va plingeti ca aveti genti prea grele.

| Dugalle a răspuns:

Ce probleme existentiale exista pe planeta asta...

| Pufoseniiee a răspuns:

Uite, mama ta vrea ce e mai bine pentru tine, si daca nu iti ia inseamnă ca are si ea o problemă financiară sau ceva de genul. nu iti trebuie caiete studentesti de mică, cand vei creste te vei sătura de ele, iti zic, stiu asta, eu le.as arunca laughing)
Esti mică si nu intelegi asta acum!