| Anonymus3000 a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa imi ia haine mai frumoase si sa ma lase sa ies pe strada cu ele ca zice ca le murdaresc

2 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Si eu am fost asa...mama nu ma lasa cu haine frumoase afara...
eu am procedat asa:
Iam spus ca daca o murdaresc...sa nu imi mai ia haine frumoase
Si am fost afara si nu le'am murdarit. Si asa m'a lasat laughing

| elyfel a răspuns:

Pai,in primul rand trebuie sa-i castigi increderea mamei si sa-i dovedesti ca ai grija de haine,sa fii responsabila
in al doilea rand sa-i arati ca meriti acele haine prin faptul ca iei note bune,inveti, o ajuti la diferite treburi casnice, o respecti
si in ultimul rand o rogi frumos