| iorocking a întrebat:

Cum sa o intreb pe fata daca vrea sa stea cu mine?

Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Intreab-o daca ar vrea sa fie prietena ta dar pana s-o intrebi, trebuie sa mai flirtezi cu ea, sa afli prin gesturile ei daca te place sau nu, ca sa nu te faci de bacanie si sa suferi daca o sa te refuze.

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu o intreba direct, intai vorbeste mai mult cu ea, ajut-o la greu si fii mereu langa ea cand are nevoie asa va vedea ca esti o persoana buna si de incredere si poate va zice da cererei tale de prietenie.

| Maioru a răspuns:

Si ce faceti daca sta cu tine? Cum adica sa stea cu tine?