| Justy9235 a întrebat:

Cum sa reactionez la primul sarut? Nu stiu ce sa fac, cum sa procedez si am f mari emotii. (mentionez ca am 14 ani). Sper ca ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pai reactioneaza natural, asa cum iti vine ea.Simte momentul, traieste clipa, bucura-te din plin.Craciun Fericit si mult noroc! big grin

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă este din dragoste profundă, ai să uiţi de toate emoţiile, totul vine de la sine! Ai să vezi şi să nu crezi! Crăciun fericit şi la cât mai multe săruturi fără emoţii!

| Justy9235 explică:

Multumesc mult! Sa aveti un An Nou fericit! happy

| Justy9235 explică:

Inca mai astept cateva raspunsuri de la cei care vor sa ma ajute big grin