| Meeeeee a întrebat:

Cum sa scap de cearcane prin tratamente naturiste? la mine nu e vorba de sonm ca dorm mult.

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

XComprese cu infuzie de musetel"pliculete", se pune doua pliculete la 200 ml apa clocotita, se acopera vasul, se lasa 15 minute, apoi se inmoaie cateva comprese sterile si se aplica pe zonele afectate"foarte bune pentru cearcane"testate de minehappy sper ca te-am ajutathappy bafta. fundita?happy

1 răspuns:
| fetitadragutzica a răspuns:

Ai incercat la vreo farmacie? sunt niste picaturi ca te ajuta foarte mult