| andrey_8401 a întrebat:

Cum sa scap de cosuri odata pentru totdeauna orice fac orice?(sunt baiat daca conteaza)

4 răspunsuri:
| Cristian969 a răspuns:

Uıte un sfat sımplu. İeşi la un bronzwinkingşi gata.Coşurile pe totdeauna nu dispar, şi invers, ele apar cel mai frecvent la virsta de trecere adica 17-20 ani.nu ai ce-i face-natura.Aha bronzu ii cea mai buna metoda,pe parcursul anotimpului ce vine,vei avea o fata uscata ai sa vezi.(doar ca inainte de a te bronza date cu crema de soare)ea seama sa nu arzi fata,doar un bronz uşor, pentru a usca coşurile.dar ele nu vor disparea pentru totdeauna, exclus big grin.ele mai tirziu vor aparea din nou, aha şi atunci dale pace nu le scobi atita, ca eu tot am probleme cu ele, nu ma aptin şi le scobesc intr-una şi imi iese mai multe sadsad Sfat folositor!winking

| anonimpublikmasculin a răspuns:

Lasale ele singure o sa iti treaca eu am 14 ani si deacum am pe fata multe la toamna am sa am 15

| anonimpublikmasculin a răspuns:

Si spalate pe fata la fiecare 30 de minute

| AnkBv a răspuns:

Sunt fata si am avut si eu aceeasi problema ca si tine, am incercat tot felul de creme si tratamente, nimic nu a mers sau mergea la inceput putin si apoi reveneau... aveam probleme de alea grave in sensul ca imi apareau din alea sub pielesad...tu ai doar pe fata sau pe tot corpul? pana am descoperit produsele de la Amway, sunt foarte foarte bune si dau rezultate vizibile, eu am ramas impresionata.Nu sunt scumpe dar nici ieftine dar se merita! Daca te intereseaza lasa un mesaj si iti dau mai multe informatiihappy