| blurixe a întrebat:

Cum sa scap de frica de a ma bate?
In clasa a treia m-a batut un slabanog din clasa mea din cauza faptului ca mi-a fost frica sa dau in el.
Am cea mai mare forta din clasa, fac sala, tenis de performanta, dar pur si simplu tremur tot cand ma bat si nu am curaj sa il lovesc pe adversar INDIFERENT de varsta.

6 răspunsuri:
| Printzess a răspuns:

Pur si simplu gandeste`te la ceva care te enerveaza rau de totwinking si dai directblushing.eu st fatalaughing dar care ma dispera le batstraight face

dai fara frica nu te mai gandi la fricawinking

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cumparatzi pistol laughing ok...ca sa scapi de frica trebuie sa te batzi cu cinevacasha in joaca si dupa aia treci la treburi mai serioase(nu ca as incuraja violenta)>>fiti civilizatzi! bye

| skanduraaa a răspuns:

Pentru ovidiu si printzess...nu era frica sa isi ia bataie... adica si mie imi e frica sa dau in cineva ca sa nu il bag in spital, apoi director, potitie cine stie. Sfatul meu:asteapta pana da el in tine sa ai scuzabig grin

| WeedOo a răspuns:

Lool prost tare esti eu nu am cine stie ce forta da nu comenteaza nimeni din clasa doar daca vreau eu sa glumesc cu ei da daca mi s-a parut ca au intrecut masura "percutie" sti noua melodie de al bug mabia - cat poti tu de tare la care intr-un vers zice cam asa dale sa sara intelegi daca lasi capu plecat de prost o sa fi luat hai ca am facut si rima laughing aa app din proprie experienta tongue

| Golanu16 a răspuns:

Ba si eu am fost ca tine, pana mi-am luat bataie de la 4 baietii de a 12. Eu sunt a 10 si acum nu imi mai e frica de nimic!

| HaarpCord97 a răspuns:

Cand te bati nu trebuie sa-ti mai fie frica pur si simplu spui: Mai bine plange ma-sa decat ma-ma!