| Marian6999 a întrebat:

Hey cine ma poate ajuta am o asa zisa "Frica" adica am colegi la scoala care ma iau in ras si cand vreau sa-i bat raman intr-o stare in care incep sa tremur mie foarte frica sa nu-i lovesc pentru ca nu vreau sa-mi fac probleme incerc sa-i evit dar degeaba cum fac sa scap de aceasta teama?

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Nu trebuie să -ti fie teama, dar nici să ii bati. Nu ii baga in seama. Ignora-i.Asa ii vei rani mai mult decat cu pumnul.