| Buburuza10 a întrebat:

Cum sa scap de matreata.....am folosit o gramada de sampoane si nici unu nu a dat rezultate! nu mai suport matreata asta!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ThatsTheSpirit a răspuns:

Tatăl meu avea şi el foarte multă mătreaţă, şi a scăpat de ea spălându-se pe cap cu săpun Dove cu castravete. Ai putea încerca, poate funcţionează şi la tine, doar că e posibil să-ţi rămână părul puţin aspru. Poţi, eventual, să te faci cu balsam după aceea.

| Ella192 a răspuns:

Salut. http://www.divahair.ro/......eficiente, eu am folosit trucul cu otetul de mere si lamaia. Chiar ajuta! Bafta!

| PinkGirl12 a răspuns:

Foloseste Jonson Baby sau Hand And Shoulders cu albastru special pentru matreata.