| dyenutza_8551 a întrebat:

Cum sa scap de profa de romana si de profa de fizica?

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Ai putea sa le pui pioneze pe scaun, fara sa te vada cineva.

| XK a răspuns:

Incearca niste farsewinking

| lolas23 a răspuns:

Pai... vrei sa le dai afara?
scrii o scrosoare si o dai politiei...
am facut si noi odata asa... unei profe de romana si a plecat.happyhappy

| kemLoLiTa a răspuns:

Sa le dai in pzda masiilaughing)laughing)rolling on the floorrolling on the floor)

nu adr aia d mate trebuie sa plece or ac vr ea ori o obligam noi...

dar aia de fizica'...

trebuie sa o taiem sa putem scapa de ea. daca aia mai sta mult la politie ajungem toti.laughinglaughing)laughing!

ttre sa ii dam niste substante de baut din laborator.laughinglaughinglaughing)laughing

| mihai1997 a răspuns:

Aruncale de la etajlaughing