| Liwdc a întrebat:

Cum să scap de sentimentele de vinovăţie?

Răspuns Câştigător
| PupicelT a răspuns:

Ai putea sa incerci sa scrii pe o hartie tot ce nu`ti convine, toate impresiile, tot ce iti trece prin cap, ce simti tu, ce te apasa. Te vei descarca si cred ca te vei simti mai bine asa. La mine una functioneaza.Si incearca sa privesti altfel lucrurile, din alt unghi.Nu te mai gandi ca daca as fi facut asa, ca poate era mai bine asa bla bla.N`are rost.

2 răspunsuri:
| MirunaMira9 a răspuns:

Hei! Incearca sa vorbesti cu cineva cu mama ta cu prietena/prietenul descarca-te sau poti incerca sa vorbesti cu persoana in cauza! Sau inceraca sa vezi si partea plina a paharului si sa crezi ca e mai bine asa sau poate daca nu faceai tu asta facea altcineva si sa incerci sa vorbesti cu tine insati! Mult succes!

| Liwdc explică:

Vă mulţumesc!