| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,am o senzatie de vinovatie chiar daca nu am facut nimic credeti ca o fi din cauza relatiei? adica uneori simt ca nu merge chiar cum mi-as fi dorit eu si ma gandesc ca de asta ma simt vinovat dar vreau sa scap de senzatia asta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrurile nu functioneaza mereu cum ne dorim, poate din cauza factorilor externi sau parerile diferite ale partenerilor.
Acea senzatie de vinovatie ti'o produci singur deoarece, doresti sa fie perfecta relatia din punctul tau de vedere, ar trebui sa mai lasi putin de la tine si sa intelegi ca trebuie sa contribuiti amandoi la relatie sau daca chiar nu te simti bine, nu are rost sa te consumi pentru asta si ar fi bine sa renunti.happy