| MONIKA_3793 a întrebat:

Cum sa slabesc cel mai rapid posibil fara sa cumpar ceva sau sa consult un medic nutritionist?

3 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Mult sport, sa mananci putin si des.bafta.funda?

| Roxidd19 a răspuns:

Mananca regulat, numanca dupa ora 6! doar daca vrei un fruct, fa mult sport si bea multa apa

| Fazzoletti a răspuns:

1.bea muuuuuuulta apa( 2l minim) [asta te ajuta la detoxifiere]
2.ca sport, iti recomand sa dansezi [pentru ca e cel mai practic sport si tu simti cum poti si vrei sa te misti] cel putin 30 de minute zilnic[poti dansa in camera ta dupa ce ai aerisit(obligatoriu)] sau sa faci abdomene, genoflexiuni, etc. pe musica[va fi mai distractiv]
3. multe fructe, in special citrice[au efect antioxidant]
si in rest, multa ambitie!