| madalina18_9318 a întrebat:

Cum sa slabesc repede?
Eu am 57 de kilograme si nu stiu cum sa scap si sa am 40?
Vreau sa fie o dieta posibila.
Si inca ceva, as vrea sa slabesc intr-o luna.

3 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Într-o lună nu poți slăbi 17 kilograme.
Ca să slăbești sănătos și să nu îți atârne pielea durează câteva luni.
Pentru că este vară îți va fi mai ușor să slăbești.
Micul dejun trebuie să fie bogat în fructe,cereale și ceai.
Prânzul trebuie să conțină lactate,carne sau legume.
Cina trebuie să fie ușoară.
Consumă multe fructe și legume,scapă de pâinea albă și înlocuiește-o cu ce-a neagră nu mai mult de trei felii pe zi,elimină prăjelile,elimină carnea de porc.
Mănâncă carne de pui sau vită în cantități favorabile fiartă sau la grătar,în niciun caz prăjită. Poți să pui carne la cuptor cu cartofi și legume. Sănătos și gustos!
Trebuie să îți faci o dietă care să îți placă,nu să mănânci din silă.
Atenție, dieta nu înseamnă înfometare ci înseamnă să mănânci sănătos și echilibrat, fără exces.

Numai bine.

| eL3cTr0 a răspuns:

O.o Vrei sa devi scobitoare? Sau sa intri in cartea recordurilor?

| tagastatud_6576 a răspuns:

Esti sinucigasa?