| Barbiie a întrebat:

Cum sa slabesti rapid? happy.
exercitii, diete orice! funda

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

Buna. Ca sa slabesti nu trebuie sa mananci: dulciuri, fast food, cartofi prajiti etc. Eu iti voi da un exemplu de dieta:
Dimineata - Un fresh de portocale, 2 felii de paine prajita si un mar
Intre mese poti manca un baton fitness.
Pranz - O portie de supa calda si o salata de legume
Cina - Piept de pui la gratar cu salata de varza
Inainte de culcare poti face 15 abdomene, 5 flotari si 10 genoflexiuni.
Si in fiecare zi poti sa maresti numarul de exercitii. Bafta!

2 răspunsuri:
| justagirl21 a răspuns:

Sunt de cumparat la magazin batoane de slabit. Daca le consumi timp de-o saptamana, dai jos aproximativ 10 kg. Nu spun prostii, colega mea de banca care este cam grasuta a consumat aceasta dieta si a slabit considerabil! bye, bye sper ca te-am ajutat

| siissi1 a răspuns:

Nu e prea bine sa slabesti rapid. Oricum incearca dieta lui Montignac. Poti manca cat vrei tu doar ca totul trebuie sa fie integral. Ai interzis doar dulciurile, cartofii, porumbul, morcovi fierti, sfecla rosie si inca cateva legume si fructe ( banane ). In rest poti manca orice. Cumpara`ti cartea. Eu am slabit 7 kg in 2 luni. Acum am 49 kg. Sa stii ca are efect dieta. Mai ai o posibilitate sa incepi sa calculezi caloriile (max. 2000kcal pe zi). Daca vrei sa iti conturezi corpul sau sa scapi de celulita incearc Relax & Tone. Il am de o saptamana si am dat jos un cm la coapse.Cam asta`i tot ce am incercat thinking A! Sportul e ffff important! Te ajuta mult sa slabesti. Incerca sa faci genoflezxiuni si abdomene seara si dimineata. Nu trebuie sa exagerezi. Cam asta`i tot. Sper ca te-am ajutat big grin.