| Karakter1 a întrebat:

stie cineva cum sa slabesti la burta? ce fel de diete sau exercitii. Orice?

Răspuns Câştigător
| Lullabies a răspuns:

Fara carne, prajeli, si nu mai manca dupa ora 18. Abdomene, alergare.tot ce se poate in privita sportului, orice care sa te puna la efort fizic. Cel mai important e sa mananci alimente usoare, fara grasimi, ulei. Succes.

| Karakter1 explică (pentru Lullabies):

Merci...in sezonul de iarna mereu este problema cu ingrasarea la toti si incerc sa nu o dau in bara xD dar nu stii niste diete, ceva ierburi, de genul acesta?

1 răspuns: