| LikeABossBaby a întrebat:

Cum as putea slabi rapid? Problemele mele sunt picioarele si burta? Imi recomandati ceva diete si exercitii care sa functioneze cat mai rapid? Imi puteti spune mai multe despre cura cu lamaie? Multumesc.

4 răspunsuri:
| pynnk a răspuns:

Mic dejun

cafea sau ceai neindulcit
doua iarturi mici degresate sau 200 g de branza proaspata
o felie piept de curcan sau sunca de curcan, fara grasime sau un ou fiert

Gustare

un iaurt degresat sau 100 g branza proaspata

Pranz

peste la cuptor sau un piept la gratar
o portie de branza proaspata

Gustare

un iaurt degresat sau 100 g branza proaspata

Cina

ficatei de pui sau un ou fiert tare, un iaurt
si poti face exercitii acasa sau poti merge la sala.este foarte important sa faci si sport pe langa regim. fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Dieta cu limonada. http://curesiaparatepentruslabit.blogspot.ro/......-diet.html daca vrei sa o tii, bafta. :*.

| ellyef a răspuns:

Eu de o saptamana fac tin o cura cu apa.in fiecare zi de exemplu de luni incepi si bei minim 1 pahar cu apa, in a doua zi bei minim 2 si tot asa timp de 10 zile apoi incepi sa scazi numarul de pahare pana ajungi la minim 1 pahar.la mine se vad rezultatele dar! tonguee langa aceasta cura(care ma hidrateaza si imi taie pofta de mancare) fac si sport.1 set de 4 exercitii (pentru coapse si fese) a cate 50 de miscari fiecare dintre cele 4 exercitii de 3 ori pe zi plus abdomene 50 x 3. Nu mai mananc zahar(decat dimineata), mananc bine la micul dejun(iaurt un mar verde si stixuri) la prnaz ceva usor(o salata sau putina uspa) iar searapaine prajita(simpla) si un ou fiert sau. ideea e sa mananci cat mai putin si sa te canalizezi pe sport. Sper ca te-am ajutat!