| dragusana a întrebat:

Cum sa sterg prieteni de pe facebook rapid ...de pe cel nou din 2012... funda big grin?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dai click pe unul din prieten si apesi pe casuta unde pune prieteni sus in dreapta, jos iti zice sa il scoti din lista, asa faci cu totii pe rand. Pe toti deodata nu ai cum sa-i stergi.

| mihaibumbar a răspuns:

Sall.deschide lista de prieteni si in dreapta unde scrie prieten pune maosul si iti va aparea o fereastra mica si acolo gasesti eliminare din lista de prieteni.bafta