| maryusGosSu a întrebat:

Cum sa-ti invingi teama de a da cu pumnul sa a te bate?
Funda! si voturi!

Răspuns Câştigător
| Alecssa a răspuns:

Prin curaj! I.ati imina in dinti si doar fa.o! Dar fara sa ai remuscari apoi. Ce e facut, e bun facut. NoROCK!

4 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Nu o invingi pana nu pui in practicalaughingsi mie mi-e teama de asa ceva! cand eram prin cls a 9 a, un card de fete ma asteptau la usa sa ies din sala de franceza! nah...a venit una si mi-a tras una in nas de mi-a borsit sangelelaughingcand am vazut sangele m-am infuriat asa tare incat am inceput sa ii car pumni si picioare fara sa ma mai uit! tipa respectiva acum imi este buna prietena si mereu ne amuzam pe cicatricile lasate de unghiile mele pe fata ei!laughingnu ma laud cu asa ceva! doamne fereste! varsta era de vina! de aia zic...cand esti nevoit nu mai simti nici frica nici nimiclaughing

| CandyTetris a răspuns:

Nu o invinge. Odata ce vei face asta, violenta fizica iti va face placere si atunci, nu vei fi nimic mai mult decat un animal si lumea nu mai are nevoie de animale...

| Zai a răspuns:

Cel mai bine e sa ramai pacifist,sa nu dai cu pumnul cand te provoaca cineva...dar daca e neaparata nevoie o sa vina de la sine,din instinct, nici nu o sa-ti dai seama! De obicei cand ai dat prima data,teama trece,daca ramane o problema, pur si simplu ai nevoie de vointa, de incredere in tine!

| Diana8012001 a răspuns:

Pur si simplu...Trebuie sa arati ca ai curaj!