| Deutzeuh a întrebat:

Cum sa vad cererile de prietenie primite de la altii pentruy mine pe facebook. va intreb pentru ca eu nu mai primesc nimic ca id cu care l'am facut nu il mai am ca cineva mi-a spart parola.acum am altul dar nu primesc mailuri. si nu stiu cum sa vad cererile de prietenie.plz ajutati-ma. funda

2 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Salut, Deutzeuh, e simplu si rapid, trebuie doar sa faci ca in acest video tutorial ca sa vezi toate cererile de prietenie trimise si care nu au fost acceptate https://www.youtube.com/watch?v=IS47G_Sy0xA

| phantom7 a răspuns:

1. setarile contului
2. confidenţialitate
3.clik pe jurnalu de activitati si acolo gasesti tot cereri de prietenie comentariile tale etc...