| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de cateva kg urgeent in cateva zile?

Răspuns Câştigător
| Asyul95 a răspuns:

Pai eu am inceput cu ceai verde care te ajuta la eliminarea grasimii de pe abdomen :
Citeste :
http://www.ziare.com/articole/ceai+verde+grasime+abdominala

Apoi faci miscare:) Eu cu abdomenul am probleme, nu foarte mari doar vreau sa dau un pic din solduri bla bla ..deci faci abdomene cu o folie trasparenta pentru bucatarie.Da NU din aluminiu, ti-o pui pe langa burta si bagi la abdomene pentru a transpira mai repede..Role,bicicleta orice.3 mese, dimineata consistent, la amiaza mediu, poti manca carne la gratar fara ulei si grasimi si NEAPARAT LEEGUMEE! Asa fac si eu, duminica plec la bai si vreau sa arat bine ..bine dar dieta este de cateva saptamani si a dat rezultat.Pot fi rezultate si la tine doar vointa si munca..Pentru ca totusi acele "cateva zile" ma gandesc ca sunt 4-5-6 ..cam asa.
Baga tare, Succes sa ai si spor.
Pupici!

4 răspunsuri:
| TomyRO a răspuns:

Alearga mult si fa multe exercitii, cum ar fi abdomene, flotari, genoflexiuni si incearca sa mananci de maxim 5 ori pe zi, desi este recomandat ca intr-o zi sa mananci de 3 ori.
Succes!

| Ralucagreen23 a răspuns:

1.Faci sport.
Alergi, te dai cu bicicleta, rolele..etc.
2.Bei multa apa.
3.Mananci sanatos!
Pa.

| acergeorge a răspuns:

Faci sport.
Alergi cate 5-6 km dimineata si seara faci flotari, abdomene si gata.

| Tamiii a răspuns:

Cat mai multe abdomene, alearga dimineata si seara, genoflexiuni, flotari etc. Si incearca sa eviti mancarurile de la fast food.