| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de mirosul de tigara din gura, haine si maini? Cel mai util raspuns are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RoxanaCC a răspuns:

Acum ceva timp mancam o portocala si cu coaja imi masam mainile ca sa nu mai simt mirosul de tabac. Oricum nu poti scapa de miros decat daca te lasi de fumat din pacate sau incearca o tigare electronica. Multa bafta!

6 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Prea repede nu o sa reusesti sa scap de el, pentru ca nicotina persista in gura, haine, maini, par.
Nu ai decat sa astepti sa treaca de la sine. Nu prea ai incotro.
Succes!

| mariukka a răspuns:

Hainele le poti parfuma

| IngerCazator a răspuns:

Sa te lasi de fumat... Pe bune nu cred ca-i chiar asa de imposibil! Si eu am fumat dar totusi am reusit sa ma las!

| esrarkeş a răspuns:

Gura-te speli si mananci un pachet de guma odata
maini-acetona!
haine-le pui undeva afara sau le speli

| loveeeyouu a răspuns:

Pai mirosul de tigara din gura: mananci gume bomboane mentolate chipsuri de toate mirosul de tigara de pe maini te freci cu frunze sau cel mai bine cand fumezi tii tigara cu un bat asa fac prietenii mei si mirosul din haine chiar nu stiu dar poate merge cu parfum daca nu ii spui ca ai stat cu unii care fumeaza.

| trolldad123 a răspuns:

Pt. a nu mirosi ai nevoie de: 1.Servetele umede, 2.Guma(fara miros de menta pentru ca parintii tai o sa intre la suspiciuni)
3.Chipsuri
---------------------------------------------
Dupa ce ai fummat mananca tot pachetul de guma de o data iar dupa ce nu mai simti gustul scuip-o, apoi sterge-te pe haine si maini cu servetele umede, dupa accea mananca punga de chipsuri si mai stai 2 ore pe afara. Daca faci ce ti-am spus n-o sa te prinda eu de 4 ani fac asa si nici o data nu m-o prins, NOROC!