| Tasya05 a întrebat:

Cum scap de obsesia pentru Justin Bieber? Decii pur si simpluu nu pot sta mai mult de o jumatate de ora fara sa ma uit la o poza cu el sau fara sa ascult o melodiie de al lui! E asa de dragutzzz si frumoss! Il adorrrrr!
Mereu incerc sa nu ma gandesc la el dar nu pottttt! Si seara inainte sa adorm ma gandesc la el! Cum scap de aceasta obsesie?
P. S: Am doar 12 ani. poate va ajuta si asta.winking

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

bine macar ca recunosti ca ai o problema si vrei sa scapi de ea, ma bucur mult pentru tine happy
ai putea sa-ti ocupi tot timpul dintr-o zi ca sa nu mai ai timp sa te gindesti la el, iar seara sa te pui in pat chiar cind ti-e foarte somn si esti obosita, ca sa nu te mai poti gindi deloc la el
ai putea de asemenea sa incerci sa asculti alte melodii (de exemplu programul kiss tv, acolo sunt melodii frumoase si nu de a lui)
si probabil ca e frumos, dar, cum il poti adora daca nu-l cunosti? nu poti simpti nimic, nimic (ura, iubire, atractie, sau orice alt sentiment) absolut nimic fata de o persoana care n-o cunosti, e IMPOSIBIL, crede-mawinking si daca ai postere sau poze cu el, arunca-le deoarece iti fac numai rau
si la sfirsit, gindeste-te asa : el habar n-are ca eu exist, dapai ca-l "iubesc" si ca mereu ma gindesc la el, deci, eu de ce sa-mi bat capul cu existenta lui? am destule lucruri de facut in viata, decit sa stai si sa pling ca sunt obsedata de cineva care nici macar nu stie ca exist
eu iti doresc succes si daca te ajuta cu ceva, sa stii ca si mie mi-a placut de el, dar am realizat ca n-are rost sa-l iubesc, iar acum chiar (extrem de rar) ca cam enerveaza cind vad ca nu face nimic (bine, doar se chinuie sa cinte) si toate fetele sunt in limba dupa el
si, hai sa recunoasteam, nu cinta chiar asa de bine, fanele-l "iubesc" pentru aspect, nu pentru muzica

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@yloveyoujustinbieber
Uită-te la răspunsul premiat : http://www.tpu.ro/......-legatura/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@VamPiIRItZa, dacă vrei să îmi adresezi vreun cuvânt, fă-o în română. Te rog, că nu pricep nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei @yloveyoujustinbieber si eu sunt Satana știai?
Uite aici cel mai nou hit al lui Justin Bieber, fanatico. Te rog ascultă-l până la capăt că-i prea tare.
http://www.youtube.com/watch?v=2Kjh9lQXLWk