| BornToLoveJDB a întrebat:

Mda, probabil ca nu sunt prima fata care spune asta: Sunt obsedata de Justin Bieber! crying( Nu stiu ce sa mai fac, nu pot sta 5 min fara sa vb despre el atat eu cat si prietenii mei! crying Am un fel de,, Lumea a mea" plina de Bieber! Mereu incerc sa uit de el, dar nu pot! Ma gandesc la el mereu! Am si momente in care uit de el, dar pur si simplu trebuie sa imi aduca cineva aminte de el crying. Decateori merg la scoala, nimeni nu rezista mai mult de 5 minute fara a spune cv de Bieber. Obsesie! Stiu ca nu sunt singura, cunosc multe fete, care sunt chiar mai rau laughing) Dar pur si simplu Bieber ma,, bantuie" laughing) PLs, un sfat? Fara comentari rautacioase, va rog! puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Mai bine schimba si tu cu altu.Adica nu stiu...mai bine devino obsedata laughing de mai multi laughing. Sau mai du-te si uh pe afara sau du-te si fa un sport. Dansul sportiv te face sa uiti unele lucruri.

| JammyLove a răspuns:

Te inteleg, surioara!

Răspuns utilizator avertizat
| CappyXD a răspuns:

O.M.G ...ar trebui sa te gandesti ca e o "vedeta" totusi happy.Ok, inteleg ca iti place cum canta dar spune stopwinking poti sa te opresti daca ai vointa.

| Dobroiu_Alexz_1997 a răspuns:

Inseamna ca ai Bieber Fever big grin

| christian18 a răspuns:

Se pare ca bieber e chiar idolul adolescentelor,tipul e ok, canta bine, arata bine e simpatic dar faza e ca u tiai format in minte un tic nervos, incearca cand iti aduci aminte de el sa spui ''dal draq'' si te gandesti si u la altcevahappy