| Andre a întrebat:

Sunt moarta dupa justin bieber ce sa fac sa scap de obsesia asta ascult numai muzica cu el nu ma pot dezlipi de el plus ca am si prieten ce pot sa facccc? ca vreau sa nu ma mai gandesc la justin va rogg ajutati-ma dau funda pentru cele mai bune raspunsuri

8 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Incearca sa asculti si muzica altui artist. Vorbeste cu prietenele tale despre asta si incearca sa-ti ocupi timpul cu altceva. Nu te mai gandi la el. Incearca sa stai cu pretenul tau care este alaturi de tine si te poate sprijini. Pe Bieber nu-l intereseaza fani dar ii place cand ii cumparati albumele. Incearca in fiecare zi sa te,, desparti,, de Justin pentru cateva minute. Astazi 5, maine 10, poimaine 15 si tot asa.

| IrinaAndreea a răspuns:

Daca ai prieten, se presupune ca esti matura, asa ca nu inteleg ce ti-o fi placand la maimutoiul ala nedezvoltat. straight face Vezi-ti de prietenul tau, iesiti cat mai mult si nu mai sta la PC sa asculti muzica nepotrivita. oh go on

| Andre explică:

Si ce vrei sa spui cu asta?

| EllyCA a răspuns:

Andra nu ai un prieten, bine poate ca ai dar nic nul cunosti asa ca gandeste-te. a da si cu justin bieber ia calculatorul dupa tine ori unde te duci

| EllyCA a răspuns:

Ma calci pe nervi cu justin in sus si justin in jos.

| EllyCA a răspuns:

Toata ziua vb de el intruna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recunoasterea problemei este primul pas spre vindecare! (lol)
Pe bune, nu exista niste pasi de urmat; o sa-ti treaca pur si simplu, o sa te maturizezi.
(nu va inteleg; si mie imi placea Eminem pe vremuri, dar nici chiar asa)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai 11 ani rolling on the floor