| teodoragfi a întrebat:

Cum scap de petel; e facute de la agnee

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Hey buna eu am auzit mai multe variante de remedii cum ar fi:

- crema de galbenele;
- o pastilutade vitamina C si propolis dizolvata in apa si iti dai o data/ zi cu ea;
-tictura de galbenele;
-clearskin de la avon solutie pentru pete si cosuri
( mie mi-a folosit)
- fluocinolon;
- Garnier pure A.
-etc.

Dar poti sa te duci la un medic dermatolog, sau mai degraba la un(o) cosmeticiana buna.

DAca nu vrei sa mergi, poti sa intrebi medicul dermatolog de pe site-ul acesta, gratis:

http://www.vichyconsult.ro/consulta

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Masca cu aspirine scrie pe google si gasesti

| oana_8373 a răspuns:

Cea mai buna varianta este aceea sa folosesti o crema ce are in componenta sa albus de ou.intreaba la farmaciewinkingsau singura acasa, umezesti un material cu albus si te ungi acolo.cand simti ca sa uscat te clatesti cu apa calduta si ungi din nou.intr-o saptamana se observa schimbarilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trec de la sine in 5-6 luni.