| tenisan a întrebat:

Cum scap de petele facute de cosurile de pe frunte? exista vreo crema ceva? plzzzzzzzzzz!

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Mai bine mergi la un dermatolog, el va sti crema necesara pentru problema ta.

5 răspunsuri:
| private09love a răspuns:

Buna!

Eu ma mai dau cateodata cu zeama de lamaie pe fata si iti deschie tenul. Poti sa incerci dar vezi sa nu folosesti prea multa.

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Este un baton verde de la oriflame. e ff bun. jumatate este pentru asta si jumatate este cs ca baza de machiaj.r corectorwinking. plzz funda am nevoieeee

| GangstaLuv a răspuns:

N-ai ce sa le faci, dispar cu timpul. O crema contra cosurilor ar fi Aknesol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am reusit cu crema de galbenele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste neaparat MIBAZON.