| eu_3300 a întrebat:

Cum sa scap de cosurile aparute pe fata si frunte si de petele lasate de cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tinctură de propolis pentru coşuri şi miere pentru cicatrizare.
Pa, pa.

| koko a răspuns:

Incearca sa folosesti zineryt ...chiar ca ma ajutat foarte muklt

| AndreeaaaaX a răspuns:

Pai daca ai vrea sa nu mai ai pete in urma cosurilo, ar trebui sa nu le mai storcibig grin
Asa am patit si eu cu unul, dar mi s-a dus pata singurabig grin
Nu ti le mai stoarce, pentru ca se fac mai mare, daca le lasi ele in maxim 3 zile se duc nu o sa mai fiebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste nidoflor.e fffffffffffff bun

| GabrielaRawr a răspuns:

Cel mai bine incearca fucidin e o crema buna care ma ajutat mult si foarte important sa nu le mai storci