| ledzepp a întrebat:

Cum scap de punctele negre? am incercat si cele mai bune creme, ca si avene, am incercat si benzi speciale.insa nu au mers. Ce imi recomandati?

1 răspuns:
| DAC a răspuns:

Faci ceai de musetel, il pui intr-un recipient cat este inca fierbinte si stai cu fata in asa fel incat sa iti vina aburul catre fata.Peste cap iti pui un prosop ca sa nu mearga aburul in alta directie.Stai asa in jur de 10 min iar apoi le poti scoate cu grija !Cam dezgustator, dar merge!Garantez!
happy
Spor!