| natalieM a întrebat:

Ce faci ca sa scapi de plictiseala?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Depinde ce preferi.
Dacă îți place filosofia îți recomand Octavian Paler,Emil Cioran, chiar și Immanuel Kant,iar dacă îți plac romanele de dragoste, Dama cu Camelii,Anna Karenina,Pe aripile vântului de Margaret Mitchell, Mândrie și prejudecată de Jane Austen,Maitreyi de Mircea Eliade, Patul lui Procust de Camil Petrescu, etc.

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineța.
Citești o carte, vizionezi un film/serial, ieși cu amicii în oraș, etc.
Baftă!

| natalieM explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Ce carti poti sa-mi propui? mersi)

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru natalieM):

Depinde ce preferi.
Dacă îți place filosofia îți recomand Octavian Paler,Emil Cioran, chiar și Immanuel Kant,iar dacă îți plac romanele de dragoste, Dama cu Camelii,Anna Karenina,Pe aripile vântului de Margaret Mitchell, Mândrie și prejudecată de Jane Austen,Maitreyi de Mircea Eliade, Patul lui Procust de Camil Petrescu, etc.

| iFollowRivers a răspuns:

Iesi cu prietenii, vizionezi filme noi si interesante, descoperi jocuri faine, site-uri noi, te informezi despre ce te intereseaza.

| ERMO a răspuns:

Tragi un joint mare ca sa te taie!"__laughing

| Gabriela_6882 a răspuns:

Cati ani ai natalieM? happy

| natalieM explică (pentru Gabriela_6882):

Am 21 ani,m-am saturat de filme, n-am amici, carti am citit...mai sunt variante?))mersi anticipat TPU

| SingurEu a răspuns:

Intri pe TPU

| natalieM explică (pentru SingurEu):

Chiar voi intra)mersi, simt ca nu ma voi plictisi printre atitia binevoitori virtuali))