| BAl3x a întrebat:

Cum scapi de un crush?(sa nu imi mai placa de ea)

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te gandesti asa: oare ea se gandeste la tine? Merita? big grin

| Catrice a răspuns:

Îi găsești cat mai multe defecte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai demult auzisem o glumă, ca cica daca vrei să nu iti mai placa de cineva ti-l imaginezi pe acel cineva cum se spala... acolo rolling on the floor
Dar acum, la modul serios, sentimentele nu prea se pot controla. Poti sa ti le asurpresti, si poate cu timpul se diminueaza. Sau poti sa-ti folosesti gandirea rationala in schimb, care ar fi cea mai buna solutie a problemei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce ai 2-3 relatii o sa se schimbe in capul tau notiunea de "a place pe cineva". Relax!