| ZeldaSay a întrebat:

Cum schimb numele de la hi5? help. fundita

Răspuns Câştigător
| Punky a răspuns:

Dai la profilul meu /my profile, editare profil, si acolo scrie nume, prenume, stergi ce e scris si inlocuiesti cu ceea ce doresti.

9 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

1. Te loghezi cu "Username & Password" pe www.hi5.com.

2. Click (sus) pe "My Profile".

3. La mijlocul paginii tale ai About Me si sub click pe Edit About Me.
4. Acum o sa ai in fata Profilul tau (First Name, Last Name, etc...) Pentru a-ti modifica numele care apare in lista prietenilor tai, editeaza campul "First Name" cu numele nou dorit.
5. Cand ai terminat modificarile, click pe Save Profile (jos).
atat:) bafta si astept fundita;;)

| CosteaVlad a răspuns:

Te loghezi, intrii la secţiunea "Profilul meu", apoi dai click pe "Editare profil" (acolo sub poza de avatar). Apoi acolo la Nume/Prenume poţi face modificări, după care daio click pe "Salvare profil".
O zi frumoasă!

| CactusFlower a răspuns:

Intri la tine la profil, iar acolo sub poza este o optiune de genul "editeaza profil", dai acolo si modifici ce vrei sa modifici, apoi dai salvare profil. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| NoMusicNoLife a răspuns:

Simplu. uite asa: te duci la hi5 tau. acolo ai seria de "Actualizari recente" si apoi ai Informatii ( unde sunt toate alea cu Sex, data nasterii, locatie etc. ). Chiar acolo sunt locul unde scrie Informatii, scrie Editează această secţiune. Dai clic pe ea, si iti apare Editare profil. te duci la Simplu, si acolo prima chestie e Prenumele si numele. si acolo scrii u ce vrei, in josu pagini ai Salvare Profil, clik pe el si gata - nume schimbat.

funda?

| geoox550 a răspuns:

My Profile/Edit My Basic Info/Basic/First Name

http://cocolinoblog.blogspot.com/......id-de.html
asta e mai bun ca e si cu imagini.

fundita?

| Roxxet01 a răspuns:

Dai la Profilu meu si acolo sub poza scrie ''Editare profil''
batting eyelashes

| Haydee a răspuns:

Mai jos de "Cum vede altcineva?" este "Editare profil"
Dai click acolo si modifici ce vreiwinking

| cicilica a răspuns:

Profilul meu->editeaza aceasta sectiune [ se afla in partea de sus unde ai scris despre tine. prenumele, numele, sexul etc]-> in locul numelui scrii numele nou si apoi salveaza profil