| ingerinaripat a întrebat:

Cum sa imi schimb numele la Facebook? L-am schimbat de 5 ori si nu mai merge! Help me! Dau funda! Multumesc!

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Pai, te si atentioneaza acolo ca nu ai voie decat de 5 ori sa il schimbi si apoi va trebui sa platesti daca vrei totusi sa ti-l schimbi. Cam asta e...

| ingerinaripat explică (pentru ywar):

Imi apare asa: momentan nu iti poti schimba numele deoarece ti-ai schimbat-o deja de 60 de zile sad

| Demonull a răspuns:

Mi se pare că merge. dacă adaugi un alt număr de telefon sau o altă adresă de email.sau amândouă... încearcă.

Răspuns utilizator avertizat
| Mirkutza99 a răspuns:

Dar nu se mai poate.