| Diutza18 a întrebat:

Cum schimb numele de utilizator sau sterg contul de pe Okazii.ro?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Îmi pot modifica numele de utilizator?

Fiecare utilizator are dreptul la o modificare a numelui de utilizator. Pentru actualizarea profilului este necesar să formulezi o cerere în acest sens către Serviciul Asistența Clienți al sitului folosind formularul de ajutor.

Cum pot șterge contul Okazii.ro?

Contul Okazii.ro poate fi inactivat prin intermediul unei cereri ce trebuie formulata către Serviciul Asistența Clienți al sitului prin intermediul formularului de suport.

srs: http://ajutor.okazii.ro/intrebari-frecvente

| Diutza18 explică (pentru neluL):

Mersi happy

| neluL a răspuns (pentru Diutza18):

Cu placere! wave bye, bye

| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Serviciul de Asistenta Clienti Okazii.ro sta la dispozitia dumneavoastra si va poate ajuta in vederea modificarii numelui de utilizator sau stergerii contului pe care il detineti pe site. Ne puteti contacta de luni pana sambata intre orele 9:00- 21:00 la numarul de telefon 0374652944 sau pe adresa de email suport@okazii.ro.

In cazul in care optati pentru trimiterea unei solicitari scrise, din motive de securitate, avem rugamintea de a ne scrie de pe adresa de mail asociata contului pe care il detineti pe site.

O zi placuta,
Okazii.ro