| LCD a întrebat:

Cum schimb parola la mess?
undeva pe la mail. dar nu stiu unde.am cautat straight face

5 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Intri pe mess apoi sus in stanga la messenger dai my account si apoi dupa ce se incarca pagina ai optiunea de a schimba parola!

| xD101 a răspuns:

Poi uite pasii unde poti schimba parola la mess : Messenger->My Account InfhiroPassword(parola care o ai la momentul acela)->Sing in->Change your password->Enter your Current Password(parola care o ai in momentul acela)->Choose a New Password(parola pe care o vrei)->Confirm your New Password(confirma noua parola)->Save->You have successfully chosen a new Password(parola a fost schimbata)->Continue.
Sper ca ti-am fost de ajutorkiss

| Ruxyana a răspuns:

Ceau:*
ia idd meu roxyprincesss
si tio schimb eu tongue
daca vrei bineinteleshappytongue

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Scrie pe undeva "account info". O sa te puna sa scrii din nou parola actuala, si pe ceea noua.

| alex2009 a răspuns:

Intri pe mess apoi sus in stanga la messenger dai pe my acount info si se deschide o pagina si acolo gasesti o casuta in care pui parola care o ai acum dupa ce bagi parola dai sign in si iti mai apare o pagina pe pagina asta dai clic pe change your password dupa ce dai clic iti apar 3 casute 1 Current Password: bagi parola care o ai acum 2 New Password bagi noua parola 3Confirm your New Password mai bagi o data parola noua si dai save si gata s-a schimbat. sper ca am fost de ajutor