| GodBlessYou a întrebat:

Cum scot mesajele cu extrageri de loto pe vodafone.

2 răspunsuri:
| Sylx a răspuns:

Te referi cumva la cum poti sa le vezi direct pe tel? Este un serviciu de retea, daca ai aceasta optiune la cartela vodafone intri in meniul tel unde iti apare simbolul cartelei si deschizi acolo. Daca vrei sa le vezi pe portalul vodafone, intri de pe browser-ul tel si dai search pe: extragerea numerelor loto. Nu stiu (nu cred ca exista) vreo optiune prin care poti sa primesti rezultatul extragerilor sub forma de mesaje.

| GodBlessYou explică:

Nu mai inteles, vreau sa scot, sa nu mai primesc mesaje cu loto ca imi ia din credit