| nickname97 a întrebat:

Joc la pariuri la loto, sunt niste extrageri din 10 in 10 minute. Si sunt 80 de numere din care se extrag 20 si eu trebuie sa prind 3 din ele pentru a castiga. Vreau sa stiu cum am sansa mai mare de castig. Sa pun mai multe bilete pe aceeasi extragere si sa pun combinatii de numere diferite, sau iau mai multe extrageri diferite si pun aceleasi numere. ( ex. 1, 11, 14 le pun pe urmatoarele 5 extrageri )?

2 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Ducandu-te la munca si lasa castigurile astea usor ca nu-ti aduc sanatatewinking

| IamPharell a răspuns:

Se poate si asa. sa joci aceleasi numere si sa castigi. dar poti juca si cate 3 numere adica 1, 2, 3. 2, 3, 4. 3, 4, 5 pana la 8, 9, 10. asta e un exemplu. ca mai mereu vin 3 numere consecutive poate si mai multe. de obicei de la 70-80 happy. sau iti iei intre 27-29 40-42 si 75-77. si le joci combinate cate 3. eu asa jocbig grin