| tess99 a întrebat:

Cum scot pe cineva de la ignore?

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Mai sus de poza ta de la Messenger scrie:Messenger,Contacts,Actions,Help! Da clik pe Messenger iar apoi cauta acolo cuvantul,,Preference" da clik pe el si in stanga iti apare scris asa :Generall,Appearence,Arhive,Chat,Connection,Iggnore List si tot asa! Da clik pe Iggnore List, iar apoi iti apar id-urile de le ai pe iggnore, iar in stanga scrie :Add si Remove! Da clik pe id si apoi pe Remove si l-ai scos de pe Ignore! Dupa care daca vrei sa il mai ai prieten Il adaugi in lista si astepti sa iti dea accept!
Ma bucur ca te-am ajutat!
Numai Bine love struck!
Funda puppy dog eyes?

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Te loghezi pe messenger, dai click pe "yahoo messenger","preferences","ignore list", după aceea click pe persoana pe care vrei să o scoți de la ignore, și "remove".
Baftă!

| xD101 a răspuns:

Intri la Messenger-> Preferences-> Ignore List-> alegi id-ul care vrei sa il scoti si dai Remove, acum dai Apply si apoi ii dai add din nou in lista. :*

| sceptic a răspuns:

Dai la messenger, preferences, ignore list dai click pe id-ul ala, dai remove apoi il bagi iar il lista

| Rebeca269 a răspuns:

Pai chiar sus la lista de mess scrie messenger dai acolo iar apoi te uiti unde vezi ''preferaces'' dai acolo si intri la ''ignore list'' scrie in partea stanga si dai clik pe id celui care vrei sa il stergi si apoi remose apoi ok si gta
smilehappy

| amc a răspuns:

Messenger/preferenge/ignore list/selectezi pe cine vrei si remove

| NedelcuRemus a răspuns:

Il stergi din lista de ignor si mai bagi inca odata id-ul in lista de prieteni.Baftawinking!

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Intri la messenger-preferences-alegi "ignore list" si acolo scrie remove-apesi pe cine vrei sa fie scos de la ignor si dai removesi apoi scrii id lui inapoi
sper ca te-am ajutat! bafta!

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Mai sus de poza ta de la Messenger scrie:Messenger,Contacts,Actions,Help! Da clik pe Messenger iar apoi cauta acolo cuvantul,,Preference" da clik pe el si in stanga iti apare scris asa :Generall,Appearence,Arhive,Chat,Connection,Iggnore List si tot asa! Da clik pe Iggnore List, iar apoi iti apar id-urile de le ai pe iggnore, iar in stanga scrie :Add si Remove! Da clik pe id si apoi pe Remove si l-ai scos de pe Ignore! Dupa care daca vrei sa il mai ai prieten Il adaugi in lista si astepti sa iti dea accept!
bafta!

| OnlyGirl a răspuns:

Messenger->Preferences->Ignore List->da-i pe idul care vrei sa il scoti si dai remove apoi il adaugi din nou in lista

| Aly_2611 a răspuns:

Il stergi din lista de ignore apoi ii dai add ca si cum acum e prima data cand il adaugi
funda?batting eyelashes