| 3my098 a întrebat:

Cum scot un prieten de pe ignore de pe facebook PLs FUNDA FOARTE MARE + VOT

Răspuns Câştigător
| HumanAlpha90 a răspuns:

Intri pe FB, dai la "setari de confidențialitate"/ti se deschide urmatoarea pagina si pe mijlocul paginii dai in jos unde scrie "Liste de blocare" dai click sub el pe "Editează-ţi listele". Vezi ca ai sus primul paragraf "Blochează utilizatori" acolo gasesti ce iti trebuie. BFT!

6 răspunsuri:
| crazycolor a răspuns:

Intra pe profilul lui si da'i iar adauga prietenhappy

| 3my098 explică:

E pe ignore maaa n-am cum sa-i dau iar adauga prieten daca nu il scot de pe ignore

| Roxana_Ana_1987 a răspuns:

Cum scot un prieten de pe ignor

| Alb_Calin_1987 a răspuns:

Cum scot un prieten de la ignor?

| Bebe-Bibi_Gabitza_1988 a răspuns:

Intri la setari de pe fb si dai clic pe persoana respectiva si asteptzi pana se deblocheaza

| Bolozani_Daniela_1978 a răspuns:

Cum scot de la ignore un prieten dupa facebook