| Alice23 a întrebat:

Cum se administreaza inainte sau dupa masa medicamentul spektrum?

7 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Fiind un supliment de vitamine, nu conteaza cand il iei. Daca nu ai prospect, vitaminele se iau cam 10-15 zile cu o saptamana pauza, iar dupa a doua cura trebuie un consult, sa vezi daca ai nevoie in continuare.

| Predator30 a răspuns:

Dupa masa

| Alice23 explică (pentru Predator30):

Cata perioada se face cura?

| Predator30 a răspuns:

Http://medicamente.romedic.ro/w-spektrum-imunactiv-x-60cpt citeste aici ..nu stiu sigur care este perioada

| Alice23 explică (pentru Predator30):

Am citit dar nu scrie perioada...

| Predator30 a răspuns (pentru Alice23):

Asta iti spuneam si eu ca nu stiu care este perioada ma gandesc pana termini toate pastilele sau e prea mult? nu stiu incearca sa mai cauti, o sa mai caut si eu daca gasesc te anunt

| Alice23 explică (pentru Predator30):

Ok...multumesc