| idanna a întrebat:

Cum se configureaza plugin-ul "Post Thumb"
Am citit ca trebuie sa introduci asa: /username/domain.com Nu inteleg la username se trece username-ul de la Control Panel sau username-ul de la wordpress. care stiti sa ma ajutati...pls!

1 răspuns:
| aysun a răspuns:

Nu inteleg ce vrei tu sa configurezi. La ei pe site iti spune doar sa activezi pluginul si atat. Ai probleme sa-l instalezi?
1. Copy the wp-post-thumbnail folder into your 'wp-content/plugins' folder.
2. Activate the plugin through the 'Plugins' menu in WordPress. That's it.