| YoMaMen a întrebat:

Cum se creaza cont pe youtube dau fundoi

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Intrii pe youtube, pe pagina de start, apoi in dreapta sus dai pe Register sau Sign In, scrii datele personale, numele contului, completezi acolo, etc, si cand te pune sa alegi cum vrei sa primesti confirmarea, prin sms sau e mail, e mai simplu prin Sms, scrii nr tau de telefon si gatawinking

| Clauvdgg a răspuns:

Https://accounts.google.com/......ps?/SignUp
Scri acolo ce trebuie. Urmaresti pasii.

| Clauvdgg a răspuns (pentru Clauvdgg):

Stai ca nu e bun link-ul.
Inra pe youtube siveai ca sus in dreapta ai,, Create Account"

| Stefania_3489 a răspuns:

Sus in dreapta scrie ''Cont nou''
Sau mai simplu uite link`ul https://accounts.google.com/......ps?/SignUp
FUNDA?:D

| Andrutzyka888 a răspuns:

Iti apare undeva sus in dreapta o chestie unde iti spune sa iti faci cont si dai acolo.Scrii informatiile care ti le cer ei si gata.Ai cont pe youtube

| Costache_Daryus_1989 a răspuns:

Cum se creaza cont pe youtube