| mardeamor a întrebat:

Cum se deschide culoarea parului cu zeama de lamaie? Sunt vopsita brunet si as vrea macar un saten inchis sad Mai exact niste pasi pe care trebuie sa ii urmez va roghappymss

1 răspuns:
| ßebeLuSa a răspuns:

Eii. eu iti zic sa nu folosesti zeama de lamaie crede-ma am incercat trucul asta si in loc sa iasa deschis mi-a iesit un fel de roz laughing Ca sa fie mai deschis trebuie sa il vopsesti dar sunt si alte trucuri bineinteles...Pffff raspunsul meu este cam incomplet dar sper ca te-am ajutat