| ioana323 a întrebat:

Cum se fac poze cu webul? eu am web incorporat in laptop.Este vreun program cu care pot sa imi fac poze?

7 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Undeva in stanga scrie(dupa ce intri in web): take a new picture: apesi acolo happy

| St!L a răspuns:

Nu esti mai frumoasa daca iti faci poze la web!hee hee

| Kidu a răspuns:

Asa am si eu.
deci intri la my computer
apoi la usb video deviceapoi dai acolo unde scrie camera tasks :take a new picturehappy
baftatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vii la mine te ard bine peste tot si pe urma ne facem poze cate vrei tu
bine?/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe hiv5 dai acolo unde se incarca fotografii si dai la "incarcare de pe webcam si iti faci poze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai undeva la my pictures si poti sa iti faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu nu am laptop