| anonim_4396 a întrebat:

Cum se foloseste masca si tratamentul pentru par? cine stie?

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Iti explic eu totul pe blog: http://anka-flame.iblogger.org/? tag=par

| nestlebaby a răspuns:

Ai instructiuni de utilizare pe spatele produsului.stiu ca la ambele trebuie asteptat un anumit interval de timp pentru ca produsul sa intre bine in contact cu firul de par.

| theused a răspuns:

Pai masca are un efect mai bun si mai intens pentru par.
Pentru rezultate excelente, trebuie sa lasi mereu masca/balsamul sau tratamentul de 3-4 ori mai mult decat scrie pe ambalaj.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu st ajutati-ma si pe mine va rog id meu cata_896 va rog ajutati-ma nu am instructiuni pentru ca este masca din istambul si nu inteleg limba AJUTOR